Mail.RuПочтаМой МирОдноклассникиИгрыЗнакомстваНовостиПоискВсе проекты
7 марта 2012, 16:41, Форум, Наши дети, Пособия и дотации

Пособие на ребенка рожденного в феврале 2011 года

Здравствуйте!
У меня вопрос, до скалки лет ребенку выплачивает одноразовую помощь?
Я родила дочку в 2011 году. Живем на Украине. Заранее спасибо за ответы!!!
Тема закрытаТема скрыта
Пожаловаться
Зараза-страшная, 3 ребенка
одноразовую помощь один раз выплачивают. как-бы


Пожаловаться
Зима, 1 ребенок
+++
Пожаловаться
Ёлка
на 1-го ребенка в течении года, на второго - 2 лет
Пожаловаться
Ёлка
Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини

Допомога при народженні дитини нараховується виходячи з розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, установленого на день народження дитини.

Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, - на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, - на другу дитину; кратній 120
розмірам прожиткового мінімуму, - на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Пожаловаться
Богиня, 2 ребенка
Непонятно про какое пособие говорите.И не знаю как у вас на Украине.В России одноразовое и одноразовое(единовременное).До полутора лет - полтора года выплачивается.Молочные еще есть.
Пожаловаться
Ёлка
когда заявление на выплату писали? до апреля там другие правила были

Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму - на першу дитину; кратній 45 розмірам прожиткового мінімуму - на другу дитину; кратній 90 розмірам прожиткового мінімуму - на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у дев'ятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину - 24 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Пожаловаться
Поделиться темой:
Подпишитесь на нас